Obrázok bude pridaný
Elektrický trojkolesový
EFG 218k
- 5.000 mm
- 1.800 kg
| 3 mesiacov záruka na vozík | |
| 3‑mesačná záruka na batériu v cene |
18 750 €
16 290 €
Približná
Dodacia lehota: 2
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Oloveno-kyselinová, 51 V / 480 Ah |
| Nabíjač | Áno, 48 V / 260 A |
| Rok výroby batérie | 2019 |
| Rok | 2019 |
| Výška zdvihu | 5000 mm |
| Nosnosť | 1800 kg |
| Prevádzkové hodiny | 10121 h |
| Výška | 2242 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1200 mm |
| Typ stožiara | triplex voľný zdvih |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | FN596096 |
Doplnky
-
Aquamatic, doplňanie destilovanej vody do batérie -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
signalizácia pri spätnom chode -
Elektrický posilňovač riadenia -
Multi pilot ovládanie ( joystike) -
2ks zadné pracovné osvetlenie -
2ks predné pracovné osvetlenie -
maják -
floorspot -
Pneumatiky nezanechavajúce stopy, SE biele -
vykurovanie -
Komfort 3: Kompletne celokovová kabína ( Predné, strešné a zadné sklo, štandardné dvere) -
kožené sedadlo