Obrázok bude pridaný
Elektrický vysokozdvižný ručne vedený vozík
EJC 112
- 2.900 mm
- 1.200 kg
| 6 mesiacov záruka na vozík |
5 400 €
Približná
Dodacia lehota: 6
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Lítium-iónová, 25 V / 130 Ah |
| Nabíjač | Áno, 24 V / 25 A |
| Rok výroby batérie | 2023 |
| Rok | 2023 |
| Výška zdvihu | 2900 mm |
| Nosnosť | 1200 kg |
| Prevádzkové hodiny | 894 h |
| Výška | 1950 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| Typ stožiara | Duplex |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | 90675767 |
Doplnky
-
CAN-Code -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
Integrovaná nabíjačka -
tlačidlo s dvoma operaciami -
solo kolesá na vidliciach -
predné sklo