Obrázok bude pridaný
Elektrický vysokozdvižný ručne vedený vozík
EJD 220
- 2.560 mm
- 2.000 kg
| 6 mesiacov záruka na vozík |
5 850 €
Približná
Dodacia lehota: 4
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Lítium-iónová, 25 V / 110 Ah |
| Nabíjač | Áno, 24 V / 100 A |
| Rok výroby batérie | 2019 |
| Rok | 2020 |
| Výška zdvihu | 2560 mm |
| Nosnosť | 2000 kg |
| Prevádzkové hodiny | 574 h |
| Výška | 1810 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1190 mm |
| Ťažisko nákladu | 600 mm |
| Typ stožiara | Duplex |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | 90601769 |
Doplnky
-
CAN-Code -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
tlačidlo s dvoma operaciami -
solo kolesá na vidliciach