Obrázok bude pridaný
Elektrický vysokozdvižný ručne vedený vozík s plošinou
ERD 220
- 2.010 mm
- 2.000 kg
| 6 mesiacov záruka na vozík |
7 838 €
Približná
Dodacia lehota: 4
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Lítium-iónová, 25 V / 260 Ah |
| Nabíjač | Áno, 24 V / 100 A |
| Rok | 2022 |
| Výška zdvihu | 2010 mm |
| Nosnosť | 2000 kg |
| Prevádzkové hodiny | 2188 h |
| Výška | 1480 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1190 mm |
| Typ stožiara | Duplex |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | 98335937 |
Doplnky
-
CAN-Code -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
sklápacia plošina pre obsluhu -
Elektrický posilňovač riadenia -
Jet pilot ovládanie ( volant) -
tlačidlo s dvoma operaciami -
tandemové kolesá na vidliciach -
štandardné pneumatiky SE čierne