Obrázok bude pridaný
Vozík s výsuvným zdvíhacím zariadením
ETV 216i
- 8.720 mm
- 1.600 kg
| 6 mesiacov záruka na vozík |
28 050 €
Približná
Dodacia lehota: 4
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Lítium-iónová, 51 V / 390 Ah |
| Nabíjač | Áno, 48 V / 200 A |
| Rok výroby batérie | 2022 |
| Rok | 2023 |
| Výška zdvihu | 8720 mm |
| Nosnosť | 1600 kg |
| Prevádzkové hodiny | 1166 h |
| Výška | 3440 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| Typ stožiara | triplex voľný zdvih |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | 91173322 |
Doplnky
-
CAN-Code -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
ochranný kryt kolies -
Elektrický posilňovač riadenia -
Multi pilot ovládanie ( joystike) -
2ks zadné pracovné osvetlenie -
2ks predné pracovné osvetlenie -
maják -
floorspot -
štandardné pneumatiky SE čierne -
strešné sklo -
štandardné sedadlo -
spätné zrkadlo -
opierka ruky