Obrázok bude pridaný
Obrázok bude pridaný
Obrázok bude pridaný
Obrázok bude pridaný
Elektrický horizontálny vychystávací vozík
ECE 310
- 750 mm
- 1.000 kg
| 12 mesiacov záruka na vozík | |
| 24‑mesačná záruka na batériu v cene |
9 500 €
Približná
Dodacia lehota: 3
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Lítium-iónová, 25 V / 240 Ah |
| Nabíjač | Áno, 24 V / A |
| Rok výroby batérie | 2018 |
| Rok | 2018 |
| Výška zdvihu | 750 mm |
| Nosnosť | 1000 kg |
| Prevádzkové hodiny | 2882 h |
| Výška | 1470 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | 90555441 |
Doplnky
-
Príslušenstvo pre výmenu batérie z boku -
CAN-Code -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
Fixná plošina pre stojacú obsluhu -
nárazník -
Elektrický posilňovač riadenia -
Jet pilot ovládanie ( volant) -
tlačidlo operacie -
solo kolesá na vidliciach -
štandardné pneumatiky SE čierne
