Obrázok bude pridaný
Elektrický trojkolesový
EFG 220
- 3.300 mm
- 2.000 kg
| 6 mesiacov záruka na vozík | |
| 24‑mesačná záruka na batériu v cene |
23 320 €
Približná
Dodacia lehota: 3
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Lítium-iónová, 51 V / 390 Ah |
| Nabíjač | Áno, 48 V / 150 A |
| Rok výroby batérie | 2021 |
| Rok | 2022 |
| Výška zdvihu | 3300 mm |
| Nosnosť | 2000 kg |
| Prevádzkové hodiny | 1275 h |
| Výška | 2217 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| Typ stožiara | Duplex |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | FN659097 |
Doplnky
-
Predvesený bočný posuv -
ZH1, 1x hydraulická funkcia -
Príslušenstvo pre výmenu batérie z boku -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
Elektrický posilňovač riadenia -
Solo pilot ovládanie -
floorspot -
štandardné pneumatiky SE čierne -
kožené sedadlo -
spätné zrkadlo -
opierka ruky
