Obrázok bude pridaný
Elektrický štvorkolesový
EFG 430
- 3.100 mm
- 2.883 kg
| 3 mesiacov záruka na vozík | |
| 3‑mesačná záruka na batériu v cene |
26 300 €
13 990 €
Približná
Dodacia lehota: 2
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Oloveno-kyselinová, 80 V / 775 Ah |
| Nabíjač | Áno, 80 V / 120 A |
| Rok výroby batérie | 2020 |
| Rok | 2020 |
| Výška zdvihu | 3100 mm |
| Nosnosť | 2883 kg |
| Prevádzkové hodiny | 13285 h |
| Výška | 2222 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1360 mm |
| Typ stožiara | Duplex |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | FN618046 |
Doplnky
-
ťažné zariadenie -
Aquamatic, doplňanie destilovanej vody do batérie -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
signalizácia pri spätnom chode -
Elektrický posilňovač riadenia -
Solo pilot ovládanie -
2ks zadné pracovné osvetlenie -
2ks predné pracovné osvetlenie -
floorspot -
Pneumatiky nezanechavajúce stopy, SE biele -
Rám kabíny upravený pre vjazd do regálu -
kožené sedadlo -
spätné zrkadlo