Obrázok bude pridaný
Obrázok bude pridaný
Obrázok bude pridaný
Obrázok bude pridaný
Obrázok bude pridaný
Obrázok bude pridaný
Elektrický vertikálny vychystávací vozík
EKS 110
- 1.780 mm
- 1.000 kg
| 6 mesiacov záruka na vozík |
10 575 €
Približná
Dodacia lehota: 4
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Lítium-iónová, 25 V / 390 Ah |
| Nabíjač | Áno, 24 V / 200 A |
| Rok výroby batérie | 2022 |
| Rok | 2022 |
| Výška zdvihu | 1780 mm |
| Nosnosť | 1000 kg |
| Prevádzkové hodiny | 1703 h |
| Výška | 2260 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1000 mm |
| Typ stožiara | jednoduchý |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | 91671202 |
Doplnky
-
Príslušenstvo pre výmenu batérie z boku -
CAN-Code -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
Plošina pre obsluhu s hydraulickým zdvihom -
nárazník -
Elektrický posilňovač riadenia -
tlačidlo operacie -
maják -
floorspot -
solo kolesá na vidliciach -
štandardné pneumatiky SE čierne -
Bočná ochrana vodiča