Obrázok bude pridaný
Elektrický vysokozdvižný ručne vedený vozík s plošinou
ERC 214
- 2.500 mm
- 1.400 kg
| 6 mesiacov záruka na vozík |
7 538 €
Približná
Dodacia lehota: 4
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Lítium-iónová, 25 V / 240 Ah |
| Nabíjač | Áno, 24 V / A |
| Rok výroby batérie | 2019 |
| Rok | 2020 |
| Výška zdvihu | 2500 mm |
| Nosnosť | 1400 kg |
| Prevádzkové hodiny | 3144 h |
| Výška | 1750 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| Typ stožiara | Duplex |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | 90601874 |
Doplnky
-
Ochranná mreža tovaru -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
sklápacia plošina pre obsluhu -
Elektrický posilňovač riadenia -
tlačidlo s dvoma operaciami -
solo kolesá na vidliciach -
štandardné pneumatiky SE čierne