Obrázok bude pridaný
Elektrický nízkozdvižný ručne vedený vozík
ERE 120
- 122 mm
- 2.000 kg
| 6 mesiacov záruka na vozík |
5 438 €
Približná
Dodacia lehota: 8
Týždne
Pridať produkt do košíka
Informácie o výrobku
Nasledujúca časť poskytuje komplexný prehľad technických špecifikácií a vybavenia vozidla.
Technické údaje
| Batéria | Lítium-iónová, 25 V / 260 Ah |
| Nabíjač | Áno, V / A |
| Rok | 2023 |
| Výška zdvihu | 122 mm |
| Nosnosť | 2000 kg |
| Prevádzkové hodiny | 4601 h |
| Výška | 1320 mm |
| Dĺžka vidlíc | 1150 mm |
| Typ pohonu | Electric |
| Sériové číslo | 98365742 |
Doplnky
-
Ukazovateľ stavu nabitia batérie -
Ukazovateľ stavu nabitia batérie a počtu motohodín -
Elektrický posilňovač riadenia -
Jet pilot ovládanie ( volant) -
tandemové kolesá na vidliciach -
štandardné pneumatiky SE čierne